Blog Fakturowni

Witamy Cię na blogu Fakturowni! Sprawdź polecane artykuły lub znajdź temat, który Cię interesuje.

Shoper i Fakturownia
fakturownia - komunikaty

Shoplo zmienią się w Shoper. Co to oznacza dla użytkowników Fakturowni?

Agata Olejniczak

Agata Olejniczak, 2021-09-01

Platforma e-commercowa Shoper przejęła równie znany system e-sklepów Shoplo. Co to oznacza dla użytkowników narzędzia, które przestaje istnieć? Wszystkie sklepy internetowe oparte na platformie Shoplo mogą przejść na Shoper. Dzięki temu zyskają dostęp do nowoczesnych narzędzi, stałego wsparcia technicznego i... darmowej integracji z Fakturownią!

Platforma Shoper udostępnia dokładną instrukcję, jak zmigrować swój sklep na nowy system. Tutorial przeprowadza użytkowników krok po kroku przez tajniki przejścia. Szczegóły na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Shoplo na Shoper - dlaczego warto?

Shoper to bardzo popularna i stale rozwijana platforma e-commercowa dedykowana małym, średnim oraz dużym e-biznesom. System oferuje gotowe rozwiązania dla osób chcących prowadzić profesjonalną sprzedaż online. Każdy z użytkowników zyskuje m.in. szablon graficzny w cenie, bezpłatną pomoc techniczną oraz gwarancję, że Shoper nie pobiera prowizji za sprzedaż w sklepie. Narzędzie wyposażone jest w ponad 250 funkcji obsługiwanych jednym kliknięciem. Jedną z nich jest integracja z Fakturownia.pl.

fakturownia + shoper integracja

Integracja Shoper i Fakturownia.pl

Na czym polega aplikacji Shopera i Fakturowni? Posiadając sklep oparty o platformę Shoper i konto w systemie do fakturowania Fakturownia.pl możesz ułatwić i zautomatyzować proces wystawiania faktur oraz paragonów. Aplikacja generuje fakturę lub paragon po zamówieniu (np. opłaconym - możesz modyfikować ustawienia) ze sklepu www zbudowanego na systemie Shoper. Dzięki naszemu rozwiązaniu zaoszczędzisz mnóstwo czasu! Sprawdź TUTAJ szczegóły na temat integracji. Włączysz ją błyskawicznie w shoperowej zakładce Dodatki, a następnie w App Store (dokładna instrukcja w powyższym linku).

W ustawieniach aplikacji możesz zmieniać moment wystawienia dokumentu (status zamówienia). Zaznacz również, czy chcesz, aby faktury/paragony były wysyłane do klientów. 

Fakturownia i inne systemy e-commerce

Prowadzisz sklep na innej platformie e-commerce albo chcesz przenieść swój sklep z Shoplo? Pamiętaj, że w Fakturowni mamy też integracje z innymi systemami, tj. PrestaShop, Shopify i WooCommerce. Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas na integracje@fakturownia.

Zachęcamy do śledzenia nas na Twitterze, Facebooku oraz Instagramie.

Wypróbuj Fakturownię za darmo

Testuj wszystkie funkcje przez 30 dni bez opłat

Zarejestruj się!