Nowości minionego tygodnia (01-05 sierpnia)

author Maria Seta , 2016-08-05

Przed Wami najnowsze podsumowanie najważniejszych zmian i funkcji, które pojawiły się w Fakturowni na początku sierpnia! Już za tydzień kolejne zestawienie!

1. Do tej pory import klientów do Fakturowni oznaczał stworzenie nowych rekordów bez możliwości wpłynięcia na dane zapisane w systemie. Teraz system pozwala na aktualizację informacji o klientach. Przypominamy, że ta funkcja już od jakiegoś czasu jest dostępna również przy imporcie produktów.

2. Jeżeli na liście faktur aktywowana została kolumna “Sprzedawca”, możliwe będzie sortowanie dokumentów według działu, który został ujęty na fakturze jako dział sprzedający.

3. Niektórzy użytkownicy przełączając się pomiędzy planami dostępnymi w Fakturowni, zapominają, że jeden z planów został uprzednio opłacony i wciąż może być aktywny. Nie chcemy, aby ta informacja Wam uciekła, dlatego dodaliśmy powiadomienie, które pozwoli Wam powrócić do wciąż aktywnego planu.

4. Do dość bogatej listy banków, z których użytkownicy mogą zaimportować płatności dołączył właśnie GetinBank. Listę wszystkich dostępnych banków można znaleźć tutaj.

5. Ułatwiamy Wam import faktur pomiędzy dwoma kontami w Fakturowni: od teraz możliwe będzie również eksportowanie i importowanie dodatkowego pola na fakturze (które można dodać w Ustawienia > Ustawienia konta > Konfiguracja > Faktury i dokumenty > Dodatkowe pole na fakturze).

 
 

6. Do Waszej dyspozycji oddajemy nowy raport dotyczący wartości i ilości produktów w magazynie w danym okresie. Raport ten jest generowany na podstawie dokumentów magazynowych.

7. W górnym menu, tuż obok pola wyszukiwania dodaliśmy button przekierowujący do wpisów opublikowanych na naszym blogu. Kiedy zauważycie, że przycisk świeci się na czerwono, oznacza to, że na blogu czeka na Was opis nowości w systemie, nowe podpowiedzi dla przedsiębiorców lub inne przydatne informacje, które chcemy Wam przekazać.

8. Głównym przeznaczeniem faktury korygującej jest korekta danych liczbowych wpływających na przeprowadzaną transakcje. Na formularzu faktury korygującej wprowadziliśmy jednak zmianę umożliwiającą korektę innych danych poza pozycjami faktury. Zmiana ta umożliwia sprzedawcy wprowadzenie korekty w danych takich, jak dane kontrahenta (np. adres czy NIP) lub nazwa sprzedanego produktu.

O nowościach informujemy na bieżąco na łamach twittera i facebooka. Zapraszamy do śledzenia nas i komentowania.