TurboFaktura - wygeneruj fakturę jednym kliknięciem!
Fakturownia - aktualności Prowadzenie firmy

TurboFaktura - wygeneruj fakturę jednym kliknięciem!

Fakturownia

Fakturownia, 2015-10-06

Od teraz skrócisz czas potrzebny na wystawienie faktury do absolutnego minimum! Wraz z nową usługą Fakturowni pominiesz żmudne wypełnianie danych kontrahenta, szczegółów produktu lub usługi, adresu, stawek podatkowych itp. Klient będzie mógł samodzielnie wypełnić ją i opłacić prosto ze swojej skrzynki mailowej.

IDEA TURBO FAKTURY

Zarówno podczas załatwiania codziennych czynności z perspektywy klienta, jak i świadcząć usługi, zalezy nam na czasie. Usługa TurboFaktury rozwiąże problem tworzących się w oczekiwaniu na fakturę kolejek na stacjach benzynowych. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom małych i mikroprzedsiębiorstw: korzystając z usług mechanika lub hydraulika, pozbędziemy się kłopotliwego wypełniania danych do faktury. Od teraz każda sprzedaż i usługa w ramach rozliczenia będzie wymagała jedynie podania adresu e-mail kontrahenta!

JAK TO DZIAŁA

Po aktywowaniu opcji TurboFaktura, wypełniasz rubrykę z adresem e-mailowym Klienta. Teraz wystarczy tylko rozpocząć wpisywanie nazwy produktu lub usługi, to pole wypełni się automatycznie zgodnie ze stanem magazynowym na koncie w Fakturownia.pl. Stawka podatku, cena oraz pełna nazwa uzupełnia się za Ciebie.

 

turbo faktura w fakturowni

 

CO OTRZYMA KLIENT

Klient otrzyma od Ciebie wiadomość e-mail z linkiem do faktury z instrukcją uzupełnienia. W dogodnym dla siebie momencie uzupełni dane swojej firmy.

Po otrzymaniu wiadomości z załącznikiem faktury elektronicznej, jeśli masz dodatkowo skonfigurowany przycisk Zapłać Online, można bezpośrednio przejść na stronę banku i uregulować płatność. Takie rozwiązanie zaoszczędzi czas, a także ewentualne, niepotrzebne drukowanie faktury. W dowolnej chwili można podejrzeć fakturę i ją zapisać.


zapłać online

SAME PLUSY

Usługa TurboFaktury pozwala nie tylko wyeliminować z obiegu papierowe faktury i rachunki, a dzięki bezpośredniemu powiązaniu z płatnością, usprawnia zarządzanie rozliczeniami firmy. Przerywanie pracy, aby wypełnić dane Klienta należy już do przeszłości. Dodatkowo, dzięki powiązaniu TurboFaktury z Autopłatnościami Fakturowni, odbiorcy faktur mogą uregulować należności jednym kliknięciem, bez konieczności wypełniania dodatkowych formularzy.