Pobierz darmowego e-booka z podstawowymi poradami dla przedsiębiorców
fakturownia - komunikaty

Pobierz darmowego e-booka z podstawowymi poradami dla przedsiębiorców

Agata Olejniczak

Agata Olejniczak, 2023-01-24

Z przyjemnością prezentujemy Ci podstawowy poradnik przedsiębiorcy. To autorski e-book od zespołu Fakturownia.pl, który pomoże zaktualizować wiedzę na temat prowadzenia firmy. Publikacja dedykowana jest przyszłym, początkującym, jak również zaawansowanym przedsiębiorcom. Co konkretnie znajdziesz w naszym e-booku? Sprawdź koniecznie.

Podstawowy poradnik przedsiębiorcy od Fakturownia.pl

Planujesz otwarcie firmy, albo prowadzisz już przedsiębiorstwo od krótszego czy nawet dłuższego czasu? Ten e-book sprawdzi się w każdym z tych przypadków. To publikacja z praktycznymi poradami dla przyszłych, początkujących oraz zaawansowanych przedsiębiorców. Znajdziesz tutaj pięć rozdziałów, które pomogą Ci wejść w biznesowy świat, a jeżeli już w nim jesteś, to usystematyzują Twoją wiedzę i zaktualizują ją. W e-booku udostępniamy informacje o biznesie, fakturowaniu, zatrudnianiu pracowników, jak również wiedzę na temat brandingu, marketingu, analityki, prawa konsumenta i wielu, wielu innych. Zresztą sprawdź, co konkretnego znajdziesz w każdym z pięciu rozdziałów.

Rozdział 1 – podstawowe informacje o biznesie – dofinansowania, księgowość, podatki, kasy fiskalne, ZUS PUE, KSeF itp.

Rozdział 2 - faktury i fakturowanie - jak robić to poprawnie, aby ułatwić zarządzanie biznesem i nie płacić kar?

Rozdział 3 - zatrudnienie pracownika - kompendium wiedzy nt. kodeksu pracy oraz umów o pracę i innych form.

Rozdział 4 - praktyczne porady dla każdego przedsiębiorcy - branding, marketing, analityka, program partnerski Fakturowni, prawo konsumenta, integracje w biznesie i wiele innych!

Rozdział 5 - Specjalnie dla Ciebie - niespodzianki ułatwiające prowadzenie biznesu specjalnie dla Klientów Fakturowni i nie tylko!

E-book pobierzesz ZA DARMO klikając w poniższy baner. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową: eBook noworoczny 2023 - (fakturownia.pl).