Najwygodniejsza komunikacja z Twoim biurem księgowym

Nowy łatwiejszy sposób, aby udostępniać dokumenty księgowości

Wypróbuj system Fakturownia za darmo!


Prowadzę biuro rachunkowe, chciałbym obsługiwać moich klientów w Fakturowni »

Prowadzisz działalność i znalazłeś sumiennego specjalistę, któremu powierzyłeś swoją księgowość? Masz dobre relacje  ze swoim księgowym? To doskonale! Jedyne, czego jeszcze trzeba Waszemu zespołowi to łatwe i szybkie udostępnianie dokumentów. Fakturownia pozwoli Wam wspołdzielić dokumenty i raporty bez konieczności wysyłki i pilnowania terminów.
 

Dlaczego mam czytać dalej?

Teraz tracisz mnóstwo czasu, aby przekazać wyczerpująco informacje finansowe w ręce swojego księgowego. Jest to szczególnie dotkliwe podczas okresów wzmożonej aktywności zarówno przedsiębiorców jak i księgowych pod koniec roku rozliczeniowego. Twój księgowy okaże Ci ogromną wdzięczność, jeśli ofiarujesz mu dostęp do prowadzonych przez siebie dokumentacji w Fakturowni. Odczułbyś natychmiastowe korzyści, gdyby Twój księgowy spędzał mniej czasu na uzyskiwaniu i wprowadzaniu danych, a miał go więcej na konstruktywny feedback, dający realną wartość dla firmy!

Jak udostępnić konto w Fakturowni księgowości

Nic prostszego! Aby zaprosić księgowego do współdzielenia dokumentów, zaloguj się do Fakturowni i udaj się do karty Ustawienia. Postępuj zgodnie z łatwą instrukcją z poradnika. Od teraz księgowy będzie miał dostęp tylko do odczytu do dokumentów i raportów z Twojego konta Fakturowni. A jesli Wasze drogi się rozejdą? Zawsze masz możliwość usunięcia danego dostepu - możesz też dodać nowego księgowego.

 

Uprawnienia księgowego

Zastanawiasz się, co Twój księgowy będzie mógł zobaczyć po otrzymaniu dostępu do konta?

Przejdź do poradnika, aby dowiedzieć się więcej o dostępie tylko do odczytu dokumentów.

Jesli sam jesteś księgowym

Jeśli sam jesteś księgowym, przygotowaliśmy dla Ciebie niesamowitą ofertę!

Chcę! Tylko… Ile to kosztuje

Udostępnienie konta w Fakturowni dla biura księgowego lub rachunkowego nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami! Możesz dać księgowemu dostęp jako użytkownikowi w ramach opłaconego przez Ciebie planu.

Nowy łatwiejszy sposób, aby udostępniać dokumenty księgowości


Zaloguj się i daj dostęp księgowemu do twojego konta na Fakturowni »