Podsumowanie nowości w systemie

Ewelina Rychlik Ewelina Rychlik 2021-12-01

Co to były za trzy miesiące! Dopiero czule żegnaliśmy się z ostatnimi promieniami słońca i przygotowywaliśmy na piękną polską złotą jesień, a tymczasem za oknami wirują nam figlarnie pierwsze płatki śniegu! Idzie zima z pełną mocą, czas szykować prezenty pod choinkę lecz zanim zasiądziecie do ich poszukiwań, zobaczmy co zmieniło się w Fakturowni. 

1. Na naszym Forum Sugestii pojawiła się prośba, którą już znajdziecie w programie. Nowa funkcja dotyczy grupowej wysyłki załączników faktury oraz PDF z poziomu przeglądu faktur.

2. Stale uzupełniamy API Fakturowni i tak przy kopiowaniu faktury poprzez API, dodaliśmy możliwość zmiany daty płatności payment_to i payment_to_kind. 

Wprowadziliśmy również przypisywanie przez API ceny z cenników do faktury. Przy tworzeniu faktury należy przesłać dodatkowy parametr use_prices_from_price_lists=true oraz price_list_id lub client_id, warunkiem jest posiadanie przypisanych cennik/ów na koncie.

Nasze API poszerzyliśmy również o dodawanie użytkowników do konta.

3. Stworzyliśmy ulepszony mechanizm liczenia not odsetkowych, który możecie przetestować na zapominalskich Kontrahentach. 

4. Od 1.12.2021 roku obowiązuje w Fakturowni nowy CENNIK usług. Przez lata wprowadziliśmy do systemu wiele nowych funkcjonalności. Zależy nam na nieustannym rozwoju, by jak najlepiej dopasowywać Fakturownię do Państwa potrzeb. Warto dodać, że nie zmieniają się ceny wykupionych już planów abonamentowych. Podwyżki dotyczą tylko nowych abonamentów lub zapłaty za przedłużenie tych istniejących. Z góry ogromnie dziękujemy za zrozumienie.

5. Zostały dodane nowe zmienne handlebars, które można używać w szablonach w naszym systemie: 

{{product.default_sold_quantity}} - domyślnie sprzedawana ilość produktu,

{{absolute_outstanding_without_currency}}, zmienna która podstawia bezwzględną wartość kwoty pozostałej do zapłaty na fakturze bez symbolu waluty, czyli np. zamiast -100,00 zł będzie 100,00.

6. Nastąpiła aktualizacja Fisktora obecna wersja to v2.3.6.

Fakturownia podąża za zmianami prawnymi w Polsce i w Europie
Fakturownia to prosty system, do zarządzania przychodami i wydatkami, a także całymi finansami firmy.
Zarejestruj się w Fakturownia.pl

 

Co jeszcze wydarzyło się w Fakturowni w ostatnim czasie?

20 października mieliśmy okazję uczestniczyć w Targach eHandlu w Warszawie. Bardzo miło wspominamy ten czas! Było dynamicznie, braliśmy udział w wielu merytorycznych rozmowach, panowała niesamowita atmosfera podczas całego wydarzenia! Najważniejsze dla nas było móc osobiście się z Wami spotkać. Cenimy sobie spotkania i bezpośredni kontakt, kiedy możemy wysłuchać Waszych spostrzeżeń, poznać jakie macie oczekiwania, a także dowiedzieć się więcej o biznesach, które prowadzicie.

Zawsze z takich rozmów wynosimy wiele inspiracji i pomysłów na dalsze udoskonalanie programu, by stanowił odpowiedź na potrzeby naszych Klientów. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wspólnie spędzony czas i liczymy na więcej tak ciekawych spotkań przy naszym stoisku Fakturowni. 

Tak samo było 26-27 października podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Kielcach, gdzie zostaliśmy zaproszeni do debaty z przedstawicielami branży IT, przeprowadziliśmy prelekcję dotyczącą naszego programu partnerskiego dla biur księgowych oraz poprowadziliśmy warsztaty obrazując funkcjonalności Fakturowni niezbędne w comiesięcznym cyklu rozliczeń każdej firmy. To były dwa pracowite i inspirujące dni. 

Niezmiernie się cieszymy, że mogliśmy zaprezentować możliwości, jakie Fakturownia oferuje księgowym i biurom rachunkowym. Naszym celem jest odpowiadanie na potrzeby Klientów, a Międzynarodowy Kongres był idealnym miejscem aby móc pokazać, nasze najnowsze rozwiązania. 

W ostatnim miesiącu 17 listopada uczestniczyliśmy w Targach Pracy na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie zaprezentowaliśmy studentom Fakturownię jako rozwojowe i przyjazne miejsce pracy. Bardzo nam miło, że mogliśmy opowiedzieć o działaniu naszej firmy, roli jaką odgrywają w niej specjaliści z branży IT i o szansach na dynamiczny rozwój jaki oferujemy. 

Poza merytorycznymi rozmowami, znalazł się też czas na konkurs. To był czas pełen śmiechu, luźnych anegdot i przede wszystkim nawiązywania ciekawych relacji. 

Cenimy sobie możliwość spotkań, ponieważ każde z nich dają nam dużo motywacji do działania i napędzają pozytywną energią. 

Mamy nadzieje, że jeszcze się spotkamy, dlatego mówimy do zobaczenia!

Zachęcamy do śledzenia nas na Twitterze, Facebooku, Linkedinie oraz Instagramie.

 
Powrót