Polecane Biura Rachunkowe

 

Znajdź przyjazne Biura Rachunkowe współpracujące z Fakturownią

Potrzebujesz profesjonalnej i sprawdzonej obsługi księgowości? Zobacz polecane przez nas biura.

 • Księgownik.pl - nowoczesna i profesjonalna księgowość / Warszawa

  Biuro Księgownik.pl to oficjalne biuro księgowe serwisu Fakturownia.pl. Oferujemy pełną obsługę księgową, kadrowo-płacową, porady podatkowe i pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej. Jesteśmy zintegrowani z Fakturownią: wszystkie swoje dokumenty możesz dodawać i przeglądać w aplikacji. Nasze ceny zaczynają się już od 99 złotych za miesiąc.

 • Biuro Rachunkowe i-BRA spółka z o.o. Szczecin – Tworzymy Nowy Wymiar Biznesu

  i-BRA sp. z o.o. to profesjonalny partner biznesowy zapewniający wszechstronną i kompleksową obsługę księgową zgodną z wszelkimi standardami prawa bilansowego i podatkowego.

  Jesteśmy elastyczni - rozumiemy potrzeby Naszych Klientów dlatego staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i indywidualnie podchodzimy do obsługiwanych firm.
  Optymalizujemy obciążenia podatkowe i z wielką przyjemnością księgujemy Państwa sukcesy. Posiadamy ubezpieczenie OC i odpowiednie kwalifikacje poparte doświadczeniem.

 • Call4 Sp. z o.o. / Bydgoszcz

  Biuro Rachunkowe Call4 sp. z o.o. to nowoczesna i rozwijająca się firma oferująca usługi typu Business Process Outsourcing dla każdego rodzaju klienta, nawet najbardziej wymagającego, w ramach prowadzonego biura rachunkowego.
  Wszystkim naszym klientom gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług w ramach całego procesu biznesowego, który wiąże się z obsługą klientów, szeroko rozumianym usług księgowych.

 • Biuro Rachunkowe BLC Polska Kancelaria Podatkowa / Poznań

  BLC Polska Kancelaria Podatkowa świadczy usługi typu Business Process Outsourcing dla każdego rodzaju klienta. Kancelaria w ramach działalności zajmuje się obsługą zarówno osób fizycznych prowadzących działalności jak i osób prawnych .Naszym klientom proponujemy nowoczesne rozwiązania ułatwiające codzienną działalność. Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do kontaktu .

 • Biuro Rachunkowe KP Consulting Sp. z o.o. / Warszawa

  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi doradcze dla mikro i małych przedsiębiorstw. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych (osoby fizyczne, osoby prawne, spółki prawa handlowego i cywilnego) w zakresie doradztwa podatkowego, rachunkowości i obsługi kadr i płac, działalności szkoleniowej oraz pozyskiwaniu środków na inwestycje.

  Usługi doradztwa podatkowego są świadczone przez certyfikowanego doradcę podatkowego, który posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym, w tym dla polskich i zagranicznych klientów korporacyjnych.

  Obsługą księgową i kadrowo-płacową zajmuje się zespół księgowych, który swoje doświadczenie zdobywał m.in. Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości obsługując w ciągu 5 lat ponad kilkaset projektów z różnych branż.

 • Exato / Wrocław

  Prowadzimy obsługę księgową i kadrowo-płacową niezależnie o przyjętej formy rozliczeń. Jeśli zależy Ci na efektywnym czasowo i finansowo rozwiązaniu – Exato.pl to właściwy wybór. Odpowiadamy za swoją pracę. Mamy rozszerzone ubezpieczenie OC. Nasza polisa obejmuje również działalność kadrowo-płacową.

 • Sowatax - przyjazne biuro rachunkowe / Warszawa

  Świadczymy pełną obsługę księgową i kadrowo-płacowa dla spółek oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.
  Sowatax oferuje nowoczesną księgowość z bezpiecznym i mobilnym dostępem do danych firmy. Biuro posiada ubezpieczenie OC. Usługi są realizowane przez doświadczonych księgowych.

 

Co zrobić, aby moje biuro rachunkowe znalazło się na mapie partnerów Fakturowni?


Napisz do nas

 

Co zyskam, gdy moje Biuro znajdzie się na Mapce?

Twoje biuro obsłuży większą ilość klientów

Od teraz zaoszczędzisz mnóstwo czasu i formalności, dając dostęp do wystawianych przez Ciebie dokumentów swoim klientom on-line, w dowolnym miejscu i czasie. Już dziś skorzystaj ze specjalnego cennika Fakturowni na miarę Twojej działalności! 

feature1
 
 • Zacznij generować zyski i oszczędź żmudne czynności związane z ponownym wysyłaniem dokumentów i duplikatów
 • Pozbądź się problemów związanych z zagubionymi lub niedostarczonymi na czas dokumentami
 • Zautomatyzuj swoją pracę z Fakturownią, a natychmiast przełoży się to na lepszą współpracę z Twoimi klientami
 

Zyskasz nowych klientów

Wszystkie Biura Księgowe, które skorzystają z Oferty dla Biur Księgowych dostają możliwość dodatkowej promocji poprzez serwis Fakturownia. Jeśli chcesz znaleźć się na naszej Mapce Zaufanych Biur Księgowych i pozwolić się odnaleźć zupełnie nowej grupie Klientów - Jesteś we właściwym miejscu! Proponujemy Ci przejrzystą współpracę na bardzo atrakcyjnych warunkach.

feature1
 

Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły

Jeśli masz inny pomysł, jak możemy pomóc Twojej firmie oraz Klientom - powiedz nam o tym poprzez Formularz Kontaktowy.  

feature1