Podsumowanie roku 2015 w Fakturowni

author Malgorzata Kozicka , 2015-12-21

2015 rok jest już prawie za nami. Rok, który był dla nas wyjątkowo przyjazny i kreatywny :) Do naszych Klientów dołączyli nowi, dla których współpraca z nami, mamy nadzieję, była dobrym wyborem. Nasze program wzbogacił się o wiele nowych pozycji, wśród których priorytetowe były te, o które pytaliście najczęściej. Niestety nie sposób opisać wszystkich wdrożeń, dlatego postanowiliśmy wybrać kilka najważniejszych. Te z nich, wyjątkowe z naszego punktu widzenia i często chwalone przez Was, przedstawiamy poniżej w krótkim podsumowaniu.

 

TurboFaktura

Dodaliśmy opcję TurboFaktura, która pozwala na jeszcze szybsze wystawienie faktury bez uzupełniania danych kontrahenta. TurboFaktura sama podpowie Ci wartość towaru lub usługi, skład zestawu lub dokładną nazwę. Dzięki tej opcji rozliczenie każdej sprzedaży wymaga jedynie podania adresu e-mail kontrahenta!

Aplikacja Mobilna

Powstała długo wyczekiwana Aplikacja Mobilna. Dzięki niej z łatwością zrobisz zdjęcie dokumentu i wprowadzisz go do sekcji wydatki. Stworzysz też nowe faktury, wyślesz je wprost z aplikacji lub pobierzesz jako .pdf. Na bieżąco śledzisz stan swoich finansów i w każdym miejscu masz kontrolę nad wydatkami. Z poziomu aplikacji możliwa jest zarówno rejestracja, logowanie jak i płatność za konto. 

Nowe szablony i łatwiejsze filtrowanie dokumentów

Wprowadziliśmy nowe szablony faktur - Gray i Plain Black, które wybierzesz tworząc nowy dokument, filtry na liście faktur, pozwalające Ci łatwo znaleźć dokument po nazwie kontrahenta, produktu lub numerze, filtr faktur przeterminowanych i inne. Dodaliśmy możliwość wybierania i przestawiania kolejności kolumn na liście faktur, produktów, klientów oraz dokumentów magazynowych. Dodatkowo sam ustawisz, ile wierszy ma być widocznych na stronie.

Chat online

Dzięki dodaniu chata do naszej strony, na żywo porozmawiasz z kimś z obsługi!

Nowe wersje językowe

Pojawiły się także nowe języki dokumentów, w tym ukraiński, portugalski oraz język niemiecki i hiszpański jako język całego systemu do wyboru!

Mamy nadzieję, że kolejny rok owocnej współpracy przed nami. Liczymy na Wasze sugestie i opinie. To dzięki nim Fakturownia rozwija się w tym tempie :) Cały zespół życzy spokojnych Świąt oraz udanej i bezpiecznej zabawy w Nowym Roku!