Nowości minionego tygodnia (6-10 czerwca)

author Malgorzata Kozicka , 2016-06-10

Przed Wami podsumowanie nowości z kolejnego tygodnia naszej pracy. To szybka lektura dla wszystkich osób, które nie mają zbyt wiele czasu na śledzenie nowości, a chcą być na bieżąco z Fakturownią :)

  1. W Fakturowni bardzo łatwo można aktualizować wszystkie informacje firmowe. Ostatnio pisaliśmy dla Was, jak zmienić dane firmy

  2. Świętowaliśmy Dzień Księgowego :) Jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia sukcesów i doceniamy tę trudną profesję!

  3. Umożliwiliśmy użytkownikom odłączenie się od konta. Jeżeli zakończyłeś współpracę z danym księgowym lub firmą, która dodała Cię do konta, możesz również po swojej stronie odłączyć swojego użytkownika.

 
 
  1. To, że nasi Programiści są bardzo kreatywni i pracowici obrosło już w legendy. Tym razem, oprócz nowych funkcji i usprawnień, ubarwili również dzisiejsze podsumowanie o zakulisowe tajniki swojej pracy: Jeden z nas wybudził się w tym tygodniu na kilka godzin z programistycznego snu i zdążył dodać to i owo, zanim znowu zasnął - obsługa klienta dzielnie podtrzymywała go na jawie, wachlując i pojąc kawą, podsuwane też były owoce, ciastka i grillowany kurczak z żurawinką i bukietem sałat, w którym kryła się mięciutka mozzarella, przysmak rzeczonego programisty… w systemie zaktualizowany został wzór KPiR.

  2. Dzięki cyklicznym dostawom smakołyków oraz zimnych napojów, nasze API do dokumentów magazynowych obsługuje od teraz teraz również format XML.

  3. Kolumna z numerem telefonu klienta jest już do wyboru na liście faktur.

 

 

  1. Czyhaliśmy jeszcze na jedną funkcję... lecz tym razem smok-programista spał wyjątkowo mocno i żadne zapachy nie były w stanie go wybudzić. Nikt nie chciał się odważyć nawet próbować obudzić smoka siłą - wiadomo było, że nagłe wybudzenie programisty może być niebezpieczne dla niego i otoczenia. Za naradą najstarszej białogłowej we wsi - Wiedźmy Marioli - spróbowali innego fortelu, niestosowanego od stuleci. Odgłos przegryzanej cykorii skutecznie obudził smoka-programistę, jednak ten zdawał się nie rozpoznawać śmiałków z helpdesku. Na szczęści ci byli ubrani we flanelowe koszule, więc wziął ich za przyjaciół. Chętnie przyjął dary w postaci kilku owsianych ciasteczek i zgodził się dorobić do systemu nową funkcję - wystawianie dowodu wewnętrznego.

 

Dziękujemy, że stale narzucacie nam tempo :) Zapraszamy do kontaktu z nami oraz śledzenia nowości na bieżąco na Twitterze i Facebooku.