Nowości minionego tygodnia (30 maja - 3 czerwca)

author Malgorzata Kozicka , 2016-06-03

W minionym tygodniu nie oszczędzaliśmy naszych Programistów. Poniżej krótkie zestawienie najważniejszych funkcji i zmian, które pojawiły się w Fakturowni. Za tydzień kolejna porcja!

1. Pojawiły się dla Was dodatkowe pola łatwiejszego wyszukiwania w sekcji Klienci: kod pocztowy, telefon, telefon komórkowy, imię oraz nazwisko.

2. Opisaliśmy dla Was sposoby na kontrolę płatności w firmie. Podpowiadamy, jakie dane można uzyskać z Fakturowni, aby wyniki finansowe nie były niespodzianką.

3. Dodaliśmy link do klienta na widoku faktury - od teraz możesz w łatwy sposób przechodzić z dokumentu do edycji danych w zakładce Klienci.
Zrzut ekranu 2016-06-03 o 10.31.45.png

4. Pojawił się popularny dla faktur skrót “Dodaj podobny” dla dokumentu magazynowego.

5. Fakturownia pozwala od teraz na łatwy eksport zbiorczy faktur do formatu XML.

6. Dodaliśmy możliwość łatwego zakładania konta w systemie CRM Sugester - można to zrobić jednym kliknięciem z zakładce Ustawienia> Dodatki. Szczegóły integracji opiszemy wkrótce :)  

7. Rzecz kluczowa: obsługujemy już wiele stref czasowych, można je skonfigurować w menu Ustawienia>Ustawienia konta.

Zrzut ekranu 2016-06-03 o 11.10.41.png

8. Określając rodzaj klienta na karcie klienta można już odróżnić klientów-sprzedawców od klientów-nabywców, tak, żeby uzyskać oddzielne bazy klientów na potrzeby faktur sprzedażowych i zakupowych.

9. Dodaliśmy również możliwość importowania innych dokumentów niż faktury.

Dziękujemy, że stale narzucacie nam tempo :) Zapraszamy do kontaktu z nami oraz śledzenia nowości na bieżąco na Twitterze i Facebooku.