Nowości minionego tygodnia (21-25 marca)

author Malgorzata Kozicka , 2016-03-25

Choć nadchodzą Święta, my pracujemy w pocie czoła nad wprowadzaniem dla Was nowych usprawnień. W minionym tygodniu Fakturownia wzbogaciła się o następujące opcje:

1. Aby uczynić jeszcze prostszym importowanie danych do Fakturowni z innych systemów lub edytorów, dodaliśmy linki do zaimportowanych produktów, klientów oraz płatności. Znajdziesz je w zakładce Ustawienia> Import> Przejrzyj dane lub wykonaj ponownie.

Zrzut ekranu 2016-03-25 o 14.45.31.png

2. Zebraliśmy najczęstsze zagwozdki nt. wystawiania korekt i opublikowaliśmy w formie przystępnego poradnika.

3. Na raportach sprzedaży i zakupów produktów dodaliśmy fitr usługi/towary/wszystkie. Pomoże Wam dotrzeć do danych sprzedażowych, które bierzecie pod uwagę w firmowych podsumowaniach.

4. Pojawił się przycisk do przywracania stawki podatku na fakturze. Dotąd funkcja nie działała idealnie - od teraz łatwo przywrócisz ukrytą kolumnę podatku na edytowanym dokumencie.

5. Na pewno wiecie już, że aby zmienić szablon faktury wystarczy przejść do menu Ustawienia i wybrać zakładkę Szablony, następnie wybrać odpowiedni szablon. Można go również zmienić z poziomu generowanej faktury. Będziemy sukcesywnie zwiększać wybór dostępnych szablonów - w tym tygodniu dodaliśmy minimalistyczny szablon Simple :)

6. Automatyczne numerowanie po stronie wydatków jest niemożliwe, gdyż otrzymując fakturę kosztową od kontrahenta ma już ona nadany numer, który powinniśmy odtworzyć dodając fakturę do wydatków w systemie. Jeśli faktury kosztowe wprowadzane przez nas od różnych kontrahentów posiadają ten sam numer, wyświetlamy ostrzeżenie o istnieniu wydatku o takim numerze. Pozwala to dopuścić zdublowany numer lub pominąć wprowadzanie takiego wydatku.

 
 

7. Umożliwiliśmy również uwzględnianie tylko opłaconych faktur w raporcie kasowym.

Dziękujemy, że stale narzucacie nam tempo :) Życzymy Wam zasłużonego wypoczynku w Święta, spokoju ducha i samych radosnych chwil wolnych od zawodowych rozterek.