Nowości minionego tygodnia (15-19 sierpnia)

author Malgorzata Kozicka , 2016-08-19

Przedstawiamy Wam podsumowanie najważniejszych funkcji i zmian, które pojawiły się w Fakturowni między 15 a 19 sierpnia. Wypatrujcie za tydzień kolejnego podsumowania!

 

1. Od początku sierpnia tego roku obowiązuje nowe rozporządzenie ws. wzorów deklaracji dla podatku od towarów i usług (VAT). W związku z tymi zmianami dodaliśmy nowy, dostosowany do zmian raport VAT-7. Znajdziecie go w zakładce Raporty>Lista raportów>VAT-7.

2. Na liście faktur pojawiło się nowe podsumowanie - do zapłaty. Można dodać to pole, wybierając odpowiednią opcję w sekcji Dostosuj wyświetlanie kolumn. Więcej o sekcji wyboru wyświetlania kolumn znajdziecie tu.

3. W systemie istnieje możliwość dodana kategorii do przychodów i wydatków. Poprzez nadanie kategorii możemy również grupować produkty. W ostatnim tygodniu dodaliśmy możliwość kategoryzowania klientów.

4. W związku z dodaniem kategorii do klientów, raport klienci wzbogacił się o filtr kategorii

 
 

5. Nowe kolumny - "utworzenie" oraz "data ostatniego zapisu" są już do wyboru na liście faktur, dokumentów magazynowych, klientów oraz produktów.

 


O nowościach informujemy na bieżąco na łamach twittera i facebooka. Zapraszamy do śledzenia nas i komentowania. Na pewno odpowiemy!