Nowości minionego tygodnia (14-18 marca)

author Malgorzata Kozicka , 2016-03-18

W minionym tygodniu nasi programiści byli bardzo kreatywni. Poniżej krótkie zestawienie najważniejszych funkcji i zmian, które pojawiły się w Fakturowni. Za tydzień kolejna porcja!

  1. Dodaliśmy możliwość importu płatności z banku Raiffeisen Polbank. To bardzo użyteczna funkcja, gdyż system automatycznie przypisuje przelew do faktury/płatności na podstawie kwoty oraz tytułu przelewu, w którym musi występuje numer faktury/kod płatności.

  2. Często pytaliście nas, jak poradzić sobie z przeniesieniem danych pomiędzy kontami w Fakturowni. ‎Nowy poradnik przesyłania plików w formacie XLS pomiędzy kontami w Fakturownia.pl wyjaśni wszystkie wątpliwości!

  3. Dodaliśmy możliwość wyszukiwania klientów po danych: "ID klienta", "dodatkowy opis", "e-mail". Od teraz wszystkie informacje, które znajdują się w karcie klienta pozwolą na znalezienie dokumentów dotyczących transakcji z danych klientem.

  4. Wyświetlamy format przyjmowanego pliku przy imporcie platności.

  5. Dołączyliśmy dodatkowe 2 kolumny do wyboru na liście klientów: "ID klienta" i "dodatkowy opis". Ustaw te, które są dla Ciebie istotne, a resztę odznacz.

  6. Powstał ulepszony poradnik konfiguracji sprzedaży online w Fakturowni. To bardzo popularna funkcja dla e-commerce, a jej wdrożenie jest bardzo proste.

  7. Możecie też zacząć wystawiać faktury cykliczne jako opłacone.

  8. Na liście dokumentów magazynowych dołożyliśmy filtr "pokaż dokumenty bez faktur". Pomoże Wam to zaprowadzić porządek w module magazynowym i w łatwy sposób uzupełnić brakujące faktury.

  9. Dodaliśmy szybkie wystawianie faktury z paragonu! Przeczytaj, jak to działa.

  10. Mamy już możliwość generowania dokumentów magazynowych na szablonach wyglądających jak formatka faktury. Można dodawać i edytować akcje magazynowe bezpośrednio na dokumencie, jest też wybór działu i klienta.

Dziękujemy za ciągle napływające sugestie! To dzięki Wam Fakturownia tak dynamicznie się rozwija. Będziemy sukcesywnie informować o nowościach na łamach bloga i facebooka! Zapraszamy do śledzenia i komentowania.