Nowości minionego tygodnia (11-15 lipca)

author Malgorzata Kozicka , 2016-07-15

Przedstawiamy Wam podsumowanie najważniejszych funkcji i zmian, które pojawiły się w Fakturowni między 11 a 15 lipca. Wypatrujcie za tydzień kolejnego zestawienia!

1. Dodaliśmy grupowe drukowanie dokumentów magazynowych z cenami zakupu i z cenami sprzedaży.

2. Na liście klientów, gdy sortujemy po nazwie (kolumna klient) sortujemy w pierwszej kolejności po nazwisku, a nie po imieniu jak dotychczas. Od teraz w tej kolumnie będzie wyświetlało się "nazwisko imię" zamiast "imię nazwisko".

3. Po zaimportowaniu płatności z banku, system próbuje powiązać płatności z odpowiednimi fakturami (patrząc, czy w tytule przelewu jest numer faktury i czy zgadza się kwota oraz waluta). Od teraz system odnajduje faktury również na podstawie danych kontrahenta.

Czytaj również: Banking Fakturownia - zalety integracji pozwalającej na import płatności z Twojego banku.

4. Od dawna wspieramy możliwość dodawania własnych szablonów. Poza tym oferujemy możliwość zmiany szablonu w Ustawieniach konta. W tym tygodniu poprawiona została strona z miniaturkami szablonów.

 
 

5. Możemy również ustalić, czy chcemy wyświetlać obroty w kwocie netto lub brutto w generowanych raportach i na stronie startowej systemu po zalogowaniu.

O nowościach informujemy na bieżąco na łamach twittera i facebooka. Zapraszamy do śledzenia nas i komentowania. Na pewno odpowiemy!