Nowości minionego tygodnia (08-12 sierpnia)

author Maria Seta , 2016-08-12

Publikujemy kolejne zestawienie nowości, które pojawiły się w Fakturowni. Choć tym tygodniu postawiliśmy przede wszystkim na wzbogacenie funkcji, które dodaliśmy do systemu w ciągu ostatniego miesiąca, nie zabrakło również zupełnie świeżych pomysłów, które nasi programiści szybko wprowadzili w życie.  Zapraszamy do lektury!

1. W zeszłym tygodniu przedstawiliśmy Wam nowy raport dotyczący wartości i ilości produktów w magazynie w danym okresie. W tym tygodniu umożliwiliśmy eksport wspomnianego raportu do xls.

2. Opublikowaliśmy w bazie wiedzy opis procesu wystawienia faktury końcowej z faktury zaliczkowej powiązanej z zamówieniem.

3. Nie przerywamy prac nad zapewnieniem Wam wygodnego eksportu dokumentów do xls: do elementów, które można wyeksportować z systemu dołączyło pole uwag na fakturze.

4. Ulepszyliśmy sposób podpowiadania klientów podczas wystawiania faktury. Chociaż to mała i prawie niezauważalna zmiana, gwarantujemy, że wybieranie odpowiedniego klienta z listy będzie jeszcze łatwiejsze.

5. Usprawniliśmy również sposób wyszukiwania klientów po NIP-ie na liście klientów: system wyszuka klienta bez względu na to, czy wpisany numer pozostanie ciągiem cyfr (123456789), zostanie oddzielony spacjami (123 45 67 89), zostanie oddzielony myślnikami (123-45-67-89) lub zostanie wpisany w formie NIP-u europejskiego (PL123456789). 

 
 

6. Do tej pory wystawienie noty odsetkowej było możliwe jedynie w języku polskim. Umożliwiliśmy wystawienie tego dokumentu również w języku angielskim i hiszpańskim.

7. Aby wystawienie faktury było jeszcze szybsze, a praca z systemem intuicyjna, idąc za sugestią jednego z Użytkowników systemu, dodaliśmy możliwość wystawienia faktury bezpośrednio z poziomu podglądu informacji o kliencie.

8. Na koniec dodaliśmy możliwość przypisywania klientów do stworzonych na koncie kategorii. Dzięki tej opcji możemy stworzyć kategorie i otagować klientów pod względem, na przykład, wywiązywania się z płatności lub przypisać ich do danego projektu razem z fakturami i odpowiednimi produktami. 

Dziękujemy Wam, że jesteście siłą napędową rozwoju Fakturowni! Swoje sugestie możecie zgłaszać telefonicznie, mailowo, przez LiveChat lub publikować je na naszym forum sugestii. Zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku i Twitterze.